محاسبات ریاضی، حل مسئله های برنامه نویسی و پیاده سازی الگوریتم
انجام پروژه‌های برنامه‌نویسی شما


انجام پروژه‌های برنامه‌نویسی شما

 

پروژه‌های برنامه‌نویسی خود را به سرویس کدنویسی رایانشکده بسپارید. در سریع‌ترین زمان و با بهترین کیفیت الگوریتمی که مدنظر شماست پیاده‌سازی می‌شود و در اختیارتان قرار می‌گیرد. برنامه‌ها در هر کدام از زبان‌های پایتون، سی پلاس پلاس، ویژوال سی شارپ و ویژوال بیسیک که مورد نیاز شماست کدنویسی می‌شوند. تنها کافی است مسئله‌ی برنامه‌نویسی‌تان یا آنچه را که می‌خواهید کامپیوتر در قالب برنامه انجام دهد به نشانی mhmd.rjbpr@gmail.com ارسال نمایید. در صورت امکان‌پذیر بودن درخواست شما، زمان تحویل پروژه و هزینه‌ی انجام آن به شما اطلاع‌رسانی می‌شود. پس از این که ایمیل موافقت شما با زمان تحویل پروژه و هزینه‌ی آن دریافت شد، به محض این که بیست درصد از هزینه‌ی کدنویسی پرداخت شود فرایند طراحی و پیاده‌سازی الگوریتم دلخواهتان آغاز می‌گردد. پس از کمپایل نهایی برنامه، تصویر یا تصویرهایی از آنچه که برنامه انجام می‌دهد و فضای کلی آن برایتان ارسال خواهد شد. در صورتی که عملکرد برنامه مطلوب شما باشد، پس از پرداخت باقی‌مانده‌ی هزینه‌ی برنامه‌نویسی، کدهای برنامه به صورت کامل خدمتتان ارسال خواهد شد.

 

توجه:

سفارش‌دهنده‌ی برنامه موظف است آنچه را که می‌خواهد کامپیوتر در قالب برنامه‌ی درخواستی انجام دهد، بی‌کم‌وکاست و به روشنی برای برنامه‌نویس شرح دهد. افزودن عملکردی که در سفارش اولیه وجود ندارد، مستلزم درخواست سفارشی جدید و پرداخت هزینه‌ی اضافه است.


اگر در مرحله‌ی تست نهایی برنامه اثبات شود که برنامه آنچه را که مطلوب سفارش‌دهنده است انجام نمی‌دهد، اگر در برنامه ایراد جزئی وجود داشته باشد، بدون دریافت هیچ هزینه‌ی اضافه‌ای اشکال‌زدایی از برنامه انجام می‌شود و در صورت وجود ایراد اساسی پیش‌پرداخت به سفارش‌دهنده برگردانده می‌شود.


در صورتی که سفارش‌دهنده الگوریتم خاصی را در سفارش خود قید نکند، برنامه‌نویس مختار است از هر الگوریتمی که به نتیجه‌ی مطلوب می‌انجامد استفاده نماید. البته برنامه‌نویس همیشه می‌کوشد بهینه‌ترین الگوریتمی را که می‌شناسد به کار گیرد.


برنامه‌نویس خود را موظف می‌داند در زمان خواسته شده پروژه را به سرانجام برساند و رضایت سفارش‌دهنده را جلب کند.

 

 

 
آمار
بازدیدکنندگان : 4931